Kalendarz
- kwi
- 17
- Wiosenna przerwa świąteczna
- 17.-22.04.
- Dzień wolny
- kwi
- 28
- Dzień wolny od zajęć dydaktycznych
- 28.-30.04.
- Dzień wolny
- maj
- 01
- Święto Pracy
- 01.05.
- Święto
- maj
- 02
- Dzień wolny od zajęć dydaktycznych
- 02.05.
- Dzień wolny
- maj
- 03
- Święto Konstytucji 3 Maja
- 03.05.
- Święto
- maj
- 13
- Dzień wolny od zajęć dydaktycznych - egzaminy
- 13.-15.05.
- Dzień wolny
Godziny dzwonków
Wtorek 22.04.2025Aktualności
Co nowego w szkole?Zbiórka dla dzieci z Ukrainy
- 02.06.2022
Zachęcamy całą społeczność szkolną do udziału w akcji. Zbiórka organizowana jest przy współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocomocni. Potrzebne artykuły można przekazywać obsłudze szkoły (wejście główne, przy dyżurce woźnych) do 7 czerwca 2022r.
Z góry dziękujemy za udział w zbiórce J
Szkolenie dla rodziców- Czym są e-uzależnienia i jak im przeciwdziałać w okresie post pandemicznym?
- 02.06.2022
Zapraszamy na szkolenie organizowane przez Ośrodek Profilaktyki Rodzinnej wraz z Fundacją Dbam o Mój Zasięg, które odbędzie się dnia 2 czerwca 2022r., w godzinach: 18.30-20.00.
Temat szkolenia: Czym są e-uzależnienia i jak im przeciwdziałać w okresie post pandemicznym?
Podejmowane zagadnienia:
- Pandemia koronawirusa - co możemy powiedzieć o jej wpływie na szkolną młodzież?
- Dlaczego życie w świecie cyfrowym jest tak ważne dla młodych osób?
- Czym są uzależnienia behawioralne i problem w-uzależnień? W jaki sposób mózg młodych osób uzależnia się od nowych technologii?
- Co to jest higiena cyfrowa i w jaki sposób właściwie o nią zadbać w domu?
- Ocena relacji szkolnych - najważniejsze wyniki ogólnopolskich badań młodzieży szkolnej.
- Dobrostan młodzieży - jak zmieniać szkołę w okresie post pandemicznym?
Osoba prowadząca:
dr Maciej Dębski - Fundator i Prezes fundacji Dbam o Mój Z@sięg, socjolog problemów społecznych, wykładowca akademicki zatrudniony w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Gdańskiego, edukator społeczny, ekspert w realizacji badań naukowych, ekspert Najwyższej Izby Kontroli, Rzecznika Praw Obywatelskich, autor/współautor publikacji na naukowych z zakresu problemów społecznych (bezdomność, przemoc w rodzinie, uzależnienia od substancji psychoaktywnych, uzależnienia behawioralne), autor/współautor dokumentów strategicznych, programów lokalnych, pomysłodawca ogólnopolskich badań z zakresu fonoholizmu i problemu cyberprzemocy zrealizowanych wśród 22.000 uczniów oraz 4.000 nauczycieli. W roku 2016 wdrożył pierwszy w Europie eksperyment społeczny odcięcia 100 osób na 72 godziny od wszelkich urządzeń elektronicznych (telefonów komórkowych, tabletów, internetu, gier on-line playstation, telewizji), który zakończył się sukcesem badawczym. W latach 2017-2019 koordynował projekt badawczy pt. Młodzi Cyfrowi, w latach 2019-2020 współtworzył projekt badawczy pt. Granie na Ekranie. Autor materiału edukacyjnego dla przedszkolaków i uczniów edukacji wczesnoszkolnej pt. FONOLANDIA.
PROSZĘ O POTWIERDZENIE UDZIAŁU PRZEZ E-DZIENNIK (informacja do pedagoga szkolnego- Patrycji Zmuda Trzebiatowskiej). Na zgłoszenia czekamy do 02.06.2022r. do godziny 10.00.
Zapraszamy!
Wycieczka 3c i 3e
- 30.05.2022
Dnia 23.05.2022r. uczniowie klasy 3c i 3e uczestniczyli w wycieczce do Sea Park w Sarbsku. Oferta parku była bardzo szeroka. Dzieci odwiedziły multimedialną atrakcję - Oceanarium Prehistoryczne 3D. Po założeniu okularów zobaczyły dawne stworzenia morskie. Mogły poczuć się jak w głębi oceanu. Wielu wrażeń dostarczyły też wspaniałe pokazy talentów fok szarych oraz uchatek kalifornijskich. Ciekawą atrakcją okazały się zabawy w Parku zręcznościowo - liniowym małego pirata oraz na placu zabaw. Na koniec odwiedziliśmy plaże w Łebie. Wszyscy wróciliśmy do domu zmęczeni, ale w dobrych humorach.
6
Festyn ekologiczny w ,,Siódemce’’
- 29.05.2022
- 4
I znowu się spotkaliśmy! Po długim czasie 28 maja mogliśmy wspólnie bawić się na festynie ekologicznym. Pogoda nie popsuła nikomu nastroju, bo tym razem impreza odbyła się w nowej sali gimnastycznej naszej szkoły. Przybyło mnóstwo gości, na których czekało wiele atrakcji. Można było odwiedzić stoiska ze zdrową żywnością, zjeść pyszną grochówkę. Zbierano też makulaturę, za którą otrzymywało się sadzonkę drzewa, nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali konkurencje sportowe, a wielbiciele tańca mogli m.in. zatańczyć zumbę wraz ze swoimi rodzicami. Podziwialiśmy liczne stoiska przyrodnicze oraz stoiska przygotowane przez Chojnicki Alarm dla Klimatu czy Zaborski Park Krajobrazowy. Można też było zostać potencjalnym dawcą szpiku kostnego oraz odbyła się zbiórka produktów dla dzieci z domów dziecka z Ukrainy.
Z uzbieranych pieniędzy zostanie zakupiona roślinność, która ozdobi teren wokół naszej placówki.
Wszystkim dziękujemy za ogromne zaangażowanie w przygotowanie tego festynu. Do zobaczenia za rok!